Gyvenimo situacijos, kurios gali padėti veidotyros specialistas

4 populiariausios gyvenimo situacijos, kuriose gali padėti veidotyros specialistas?

Ar žinote, kad jūsų veido bruožai – tai slapti ženklai, galintys pasakyti daug dalykų apie jūsų charakterį. Kaip tuos ženklus iššifruoti? Veidotyros specialistas padeda iš veido bruožų nusakyti asmenybės tipą, žmogaus charakterį ir kt. Jis gali padėti sužinoti savo charakterio silpnąsias ir stipriąsias puses ir duoti rekomendacijų, kokioje veikloje save realizuoti, koks darbas jums tinka. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl žmonės domisi veidotyros specialisto konsultacija.

Čia pateikiame 4 būdingiausias gyvenimo situacijas, kuriose fiziognomika padeda pažinti save bei kitus ir rasti palankiausius sprendimus ar pasiruošti gyvenimo aplinkybėms. Fiziognomikos metodai pažinti žmonių charakterius ir elgesį padeda tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle, tiek darbinėje veikloje ar personalo atrankoje.

Dažniausia pasitaikančios situacijos, kai prireikia veidotyros specialisto

 1. Į veidotyros specialistą kreipiasi žmonės, kurie turi verslą ir ieško partnerių ar komandos narių, darbuotojų. Fiziognomikos žinios padeda suprasti, su kokiomis pareigomis žmogus puikiai susidoros, o kokių darbų jam nevertėtų patikėti, nes atlikdamas juos jis neišnaudos savo vidinio potencialo, talentų ir gabumų. Žinant savo darbuotojų stipriąsias charakterio savybes ir gabumus, gali pasiekti didelio efektyvumo.
 2. Jei ruošiatės ieškoti verslo partnerių ir siekiate su jais sudaryti bendradarbiavimo sutartis, bet abejojate dėl savo sprendimo, veidotyros specialistas gali duoti rekomendacijų ir įžvalgų, kaip vienas ar kitas žmogus sieks tikslų, ar jis pastovus ar greitai keičiantis nuomonę, kuo remiasi priimant sprendimus, kaip jis laikosi įsipareigojimų, kaip su juo seksis bendrauti.
 3. Jei jūs ketinate pradėti karjerą naujame darbe, labai naudinga pasidomėti ne tik darbo sąlygomis, atlyginimu, pareigybėmis. Nemažiau svarbu kolektyvas, kuriame jūs praleisite labai daug laiko. Svarbu ir viršininkas. Ne visada galima iš pirmo žvilgsnio suprasti, ar su tuo žmogumis ar žmonėmis man seksis bendrai dirbti, bendradarbiauti, siekti profesinių tikslų. Fiziognomika gali padėti jums gauti daugiau žinių, kuriomis remiantis sprendimą padaryti bus lengviau.
 4. Žmogaus gyvenimas nėra vien jo veikla, profesija, darbas. Veidotyros specialistas neapsiriboja vien siauru klausimu – kokioje veikloje save realizuoti. Kitiems aktualiau ne savirealizacija, o santykiai. Jei jūsų santykiuose su artimaisiais, kolegomis, bičiuliais yra tam tikrų nesusipratimų, ir jūs norite pagerinti santykius, naudinga visų pirma pažinti save. Kokie jūsų vidiniai motyvai, kaip jūs kuriate santykius, kas juose jums puikiai sekasi.
  Labai dažnos situacijos, kai tenka rinktis ne verslo partnerį, o kur kas rimčiau. Renkantis savo gyvenimo partnerį, porą, kuriant šeimą labai svarbu giliai pažinti vienas kitą. Jei jūsų santykiai – tik simpatija mažai pažįstamam žmogui, neinate į tvirtesnio santykio kūrimą, nes bijote nusivilti žmogumi, veidotyros specialisto konsultacija gali labai padėti.

Kodėl veidotyros specialisto konsultacija praverčia?

Taigi veidotyros specialistas, įvaldęs fiziognomikos žinių pritaikymą praktikoje jums gali padėti:

 1. Rasti ryšį su bet kuriuo žmogumi
 2. Suprasti kitų žmonių elgesio motyvus
 3. Labiau pažinti save ir atkreipti dėmesį tiek į savo stipriąsias, tiek ir į silpnąsias charakterio puses ir priimti save visokį;
 4. Maksimaliai realizuoti savo potencilą;
 5. Išmokyti įdėmiau pažvelgti į žmogų ir ne tik jausti, bet ir žinoti, ko iš jo tikėtis.

Pažinę save ir supratę aplinkinių žmonių dominuojančias savybes, galite rasti priėjimą prie kiekvieno žmogaus, kurti harmoningus santykius, žinoti, su kuriais žmonėmis galite siekti savo tikslų ir būti sėkmingi, o su kuriais ne.Veidotyros specialisto konsultacija praverčia ne tik asmeninėje gyvenimo srityje, bet ir karjeroje. Šiandienos pasaulyje yra nemažai pasimetimo ir nemokėjimo kurti tvarkų ir tvirtą santykį su kitais. Dažnai bijome pasitikėti žmogumi, abejojame jų ketinimais, nesuprantame kitų elgesio motyvų. Per fiziognomiką susipažinę su savimi ir aplinkiniais galime išvegti metų metus besikartojančių bendravimo klaidų, labiau auginti pasitikėjimą kitais ir savimi.